Vrecká do vysávača JOLLY PC1

Aklternatívné vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysavačov Panasonic a ďalšie typy. V... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Aklternatívné vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysavačov Panasonic a ďalšie typy. V...

Aklternatívné vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysavačov Panasonic a ďalšie typy.
V balení je 6 papierových vreciek, mikrofilter a vône do vysávača zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.  
Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. Najpredávanejší produkt Vrecká do vysávača JOLLY PC1 je k dispozícii jednoducho tu na našich stránkach v známej sekcii vrecká do vysávačov! Teraz kúpite skvelé produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu! V očiach zákazníkov populárny výrobca Jolly má v stálej ponuke vysoko kvalitné produkty.

Kvalitný a lacný kus Vrecká do vysávača JOLLY PC1 od známej spoločnosti Jolly môžete zohnať bezpečne online v zľave. Iba teraz za 7 EUR.