Vrecká do vysávača JOLLY PC2

Alternatívne vrecká z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Panasonic. Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Panasonic. Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete...

Alternatívne vrecká z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Panasonic.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Podarený tovar môžete zohnať tiež tu na našom webe v známej sekcii vrecká do vysávačov. Vyhľadajte si akčné produkty z tejto populárnej kategórie za super peniaze. Dodávateľ Jolly má v stálej ponuke kvalitný tovar Ponuka platí do vypredania zásob! Máme toho viac, máme však aj v ponuke ďalšie produkty od výrobcu Jolly. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY PC2 od spoľahlivej značky Jolly ľahko získate v aktuálnej ponuke za výpredajovú cenu. Vo skvelej akcii za 7 EUR.