Vrecká do vysávača JOLLY PH12

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papieru sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Philips a ďalšie typy.  Vzorku vône... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papieru sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Philips a ďalšie typy.  Vzorku vône...

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papieru sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Philips a ďalšie typy. 
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Super produkt môžete dostať bezstarostne tu na stránkach zaradený v kategórii vrecká do vysávačov! Nájdite si výnimočné produkty z tejto známej rubriky za akčnú cenu!

Veľa predávaný kus Vrecká do vysávača JOLLY PH12 od skvelej značky Jolly ľahko môžete nájsť u nás teraz skutočne výhodne. Lacno za cenu 7 EUR.