Vrecká do vysávača JOLLY R10 MAX

Voňavé vrecká do vysávača vám spríjemní upratovanie a nádherne prevonia celú miestnosť vôňou šťavnatého sitrónu. Kvalitné aromatizované... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY R10
Značka: Jolly
10,50 EUR
Overiť dostupnosť »
Voňavé vrecká do vysávača vám spríjemní upratovanie a nádherne prevonia celú miestnosť vôňou šťavnatého sitrónu. Kvalitné aromatizované...

Voňavé vrecká do vysávača vám spríjemní upratovanie a nádherne prevonia celú miestnosť vôňou šťavnatého sitrónu.
Kvalitné aromatizované alternatívne vrecká do vysávača Jolly R10MAX z netkanej textílie vhodné pre špičkové vysávače Rowenta Silence Force 4A (AAAA)
Vhodné pre modelové rady RO64xx a RO63xx
V balení nájdete 4 kusy aromatizovaných vreciek s vôňou citrónu z viacvrstvovej netkanej textílie.Samotný sáčok je pre väčší objem vysatých nečistôt skladaný. Sklady sa nachádzajú v zadnej časti sáčku.Príruba je plastová a je vybavená automatickým hygienickým uzáverom, ktorý zaistí zadržanie nečistôt vo vrecku pri jeho výmene.
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.
Tento zľavnený produkt Vrecká do vysávača JOLLY R10 nájdete už dnes tu na našich stránkach umiestnený v sekcii vrecká do vysávačov! Vyhľadajte si ešte ďalšie výrobky z tejto populárnej sekcie za výhodné peniaze! Predná značka Jolly vás obohatí o prémiové výrobky. Však to vidíte sami! Máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Jolly. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi jedinečný výrobok Vrecká do vysávača JOLLY R10 MAX od značky Jolly jednoducho môžete zaobstarať aktuálne na našej webovej stránke za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz za akčnú cenu 10,50 EUR.