Vrecká do vysávača JOLLY R10 MAX ARÓMA levandule

Voňavé vrecká do vysávača vám spríjemní upratovanie a nádherne prevonia celú miestnosť vôňou levandule. Kvalitné aromatizované alternatívne... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY R10 MAX ARÓMA
Značka: Jolly
10,50 EUR
Overiť dostupnosť »
Voňavé vrecká do vysávača vám spríjemní upratovanie a nádherne prevonia celú miestnosť vôňou levandule. Kvalitné aromatizované alternatívne...

Voňavé vrecká do vysávača vám spríjemní upratovanie a nádherne prevonia celú miestnosť vôňou levandule.
Kvalitné aromatizované alternatívne vrecká do vysávača Jolly R10MAX z netkanej textílie vhodné pre špičkové vysávače Rowenta Silence Force 4A (AAAA)
Vhodné pre modelové rady RO64xx a RO63xx
V balení nájdete 4 kusy aromatizované vreciek s vôňou levandule z viacvrstvovej netkanej textílie.Samotný sáčok je pre väčší objem vysatých nečistôt skladaný. Sklady sa nachádzajú v zadnej časti vrecka.Príruba je plastová a je vybavená automatickým hygienickým uzáverom, ktorý zaistí zadržanie nečistôt v sáčku pri jeho výmene
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania. Nový produkt Vrecká do vysávača JOLLY máte možnosť nakúpiť priamo tu a teraz na našom webe v známej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz získate úplne nové produkty z tejto rubriky za najnižšiu cenu. Významný výrobca Jolly pre vás vyrába kvalitné výrobky Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte sa, máme toho viac. Pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov od značky Jolly. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY R10 MAX ARÓMA levandule od dodávateľa tovaru Jolly jednoducho môžete zohnať tu teraz práve až neuveriteľne lacno. Na našej stránke za 10,50 EUR.