Vrecká do vysávača JOLLY R11

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta a ďalšie typy. Vzorku vône... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta a ďalšie typy. Vzorku vône...

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta a ďalšie typy.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Unikátny a žiadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY R11 nájdete okrem iného tu na webe v známej sekcii vrecká do vysávačov. Zaobstarajte si kvalitné produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu.

Tento vynikajúci produkt Vrecká do vysávača JOLLY R11 od značky s dlhou tradíciou Jolly je možné získať aktuálne na našej webovej stránke za úžasnú cenu. Ponuky od 7 EUR.