Vrecká do vysávača JOLLY R12

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta a Privileg. Vzorku vône zdarma,... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta a Privileg. Vzorku vône zdarma,...

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta a Privileg.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Tento neodolateľný výrobok Vrecká do vysávača JOLLY R12 môžete nájsť taktiež na našich stránkach zaradený v kategórii vrecká do vysávačov. Teraz si môžete kúpiť ešte iné produkty vo spomínanej sekcii v akcii! Obľúbený výrobca Jolly má veľmi kvalitné produkty Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke! Máme toho pre vás viac, máme v ponuke však viac skvelých produktov značky Jolly. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave produkt Vrecká do vysávača JOLLY R12 od značky s dlhou tradíciou Jolly je k dostaniu dnes za super peniaze. Stojí teraz u nás 7 EUR.