Vrecká do vysávača JOLLY R13

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta. Vzorku vône zdarma, ktorý... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta. Vzorku vône zdarma, ktorý...

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Zľavový tovar Vrecká do vysávača JOLLY možno zaobstarať bez ťažkostí na webe v známej kategórii vrecká do vysávačov! Teraz si môžete vybrať skvelé produkty z tejto známej sekcie za internetové ceny!

Veľmi obľúbený produkt Vrecká do vysávača JOLLY R13 originál od značky Jolly ľahko zaobstaráte tu a teraz práve za dobrú cenu! Na našich stránkach za 7 EUR.