Vrecká do vysávača JOLLY R18

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta a a ďalšie typy. Vzorku vône... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta a a ďalšie typy. Vzorku vône...

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Rowenta a a ďalšie typy.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. Veľmi žiadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY možno zakúpiť bez problémov tu u nás v sekcii vrecká do vysávačov. Teraz nájdete parádne výrobky zo spomínanej rubriky v bezva akcii!

Neodolateľný tovar Vrecká do vysávača JOLLY R18 od spoločnosti s popredným postavením na trhu Jolly získate u nás právě za výpredajovú cenu! Akčné ceny už od 6 EUR.