Vrecká do vysávača JOLLY SC3 MAX

Vrecká do vysávača z vicvrstvovej netkanej textilie + kvalitná vône do vysávača zadarmo vhodné pre vysávače Sencor SVC3001 Orca  Vzorku vône... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY SC3
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrecká do vysávača z vicvrstvovej netkanej textilie + kvalitná vône do vysávača zadarmo vhodné pre vysávače Sencor SVC3001 Orca  Vzorku vône...

Vrecká do vysávača z vicvrstvovej netkanej textilie + kvalitná vône do vysávača zadarmo vhodné pre vysávače Sencor SVC3001 Orca 
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.  Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Vrecká do vysávačov vyrobené z viacvrstvovej netkanej textílie sú ďalšou generáciou vreciek, ktorá celkom nahradzuje, a svojimi vlastnosťami prekonáva papierové vrecká.
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu.Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku. Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.
V zľave tento kus obstaráte bez ťažkostí tu na webe v sekcii vrecká do vysávačov. Teraz môžete nájsť unikátne produkty z tejto obľúbenej sekcie za mimoriadne nízku cenu. Obľúbená značka Jolly dlhodobo poskytuje kvalitný tovar. Nakupujte výhodný u nás. Náš sortiment je široký, mrknite tiež na ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Jolly. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Exkluzívny výrobok Vrecká do vysávača JOLLY SC3 MAX od známej kvalitnej značky Jolly máte možnosť kúpiť si tu teraz práve trvalo výhodne. Teraz za akčnú cenu 7 EUR.