Vrecká do vysávača Jolly SC5 MAX

Tento skvelý tovar Vrecká do vysávača Jolly SC5 MAX nájdete ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov! Teraz... viac informácií »
Vrecká do vysávača Jolly
Značka: Jolly
7,84 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento skvelý tovar Vrecká do vysávača Jolly SC5 MAX nájdete ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov! Teraz...

Tento skvelý tovar Vrecká do vysávača Jolly SC5 MAX nájdete ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov! Teraz môžete kúpiť skvelé produkty z tejto známej sekcie vo výpredajovej akcii. Vehlasný výrobca Jolly vám poskytuje veľmi kvalitné výrobky. Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás nájdete viac kúskov značky Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Set 4 ks alternatívnych vreciek pre vysávače Sencor z netkanej textílie, vhodné pre vysávače Sencor rady SixtoVhodné pro modely: SVC 75550TI, SVC 7500BK, SVC 684, SVC 682, SVC 6900GR a SVC 6920OR Sixto.
V sete nájdete aj jeden mikrofilter väčších rozmerom na zastrihnutiue (podľa originálneho filtra) a jednu vôňu zadarmo ako bonus. 

VÝHODY VRECIEK Z NETKANEJ TEXTÍLIE:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vsatí vody – nasiata zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

POZOR!Tieto vrecká nepoužívajte na odsávania stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do neho nevysávajte popol z krbu!Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača!

Najpredávanejší výrobok Vrecká do vysávača Jolly SC5 MAX od výrobcu s dlhou históriou Jolly pohodlne nakúpite v našej aktuálnej ponuke navždy výhodne. Teraz môžete mať za 7,84 EUR.