Vrecká do vysávača JOLLY ST21

Vysoko kvalitný kus ide nakúpiť ľahko tu u nás v známej rubrike vrecká do vysávačov! Mrknite na ešte iné výrobky vo spomínanej sekcii vo... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysoko kvalitný kus ide nakúpiť ľahko tu u nás v známej rubrike vrecká do vysávačov! Mrknite na ešte iné výrobky vo spomínanej sekcii vo...

Vysoko kvalitný kus ide nakúpiť ľahko tu u nás v známej rubrike vrecká do vysávačov! Mrknite na ešte iné výrobky vo spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii. Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás tiež viac skvelých výrobkov od výrobcu Jolly. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Tesla/Team.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….

Veľmi obľúbený produkt Vrecká do vysávača JOLLY ST21 od populárneho výrobcu Jolly nájdete na našich stránkach za dobrú cenu. Na zohnanie práve v akcii za 7 EUR.