Vrecká do vysávača JOLLY ST23

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Tesla a ďalšie typy.  Vzorku vône... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Tesla a ďalšie typy.  Vzorku vône...

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Tesla a ďalšie typy. 
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. Veľa obľúbený výrobok Vrecká do vysávača JOLLY ST23 dá sa zaobstarať taktiež na našich stránkach v obľúbenej kategórii vrecká do vysávačov! Máme pre vás akčné kusy zo spomínanej kategórie za internetové ceny! Vedúci dodávateľ Jolly má na sklade prémiové výrobky Nakupujte, kým je tovar sladom! Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však viac výrobkov od výrobcu Jolly. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený kus Vrecká do vysávača JOLLY ST23 originál od výrobcu Jolly je k dostaniu práve dnes v zľave. Ceny už od 6 EUR.