Vrecká do vysávača JOLLY V3 MAX

Výnimočný a žiadaný tovar Vrecká do vysávača JOLLY V3 MAX máte možnosť nakúpiť taktiež tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike vrecká do... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY V3
Značka: Jolly
12 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočný a žiadaný tovar Vrecká do vysávača JOLLY V3 MAX máte možnosť nakúpiť taktiež tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike vrecká do...

Výnimočný a žiadaný tovar Vrecká do vysávača JOLLY V3 MAX máte možnosť nakúpiť taktiež tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz kúpite ešte iné produkty vo spomínanej sekcii za super peniaze! To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke ďalšie kúsky od značky Jolly. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvovej netkanej textílie sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Vorwerk.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.

Veľmi žiadaný tovar Vrecká do vysávača JOLLY V3 MAX od top značky Jolly získate v našej online ponuke za extra cenu! Výhodne za super cenu 12 EUR.