Vrecká do vysávača JOLLY V4 MAX

Tento dizajnový výrobok Vrecká do vysávača JOLLY V4 môžete kúpiť priamo tu na našom webe v známej sekcii vrecká do vysávačov. Mrknite na... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY V4
Značka: Jolly
12 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento dizajnový výrobok Vrecká do vysávača JOLLY V4 môžete kúpiť priamo tu na našom webe v známej sekcii vrecká do vysávačov. Mrknite na...

Tento dizajnový výrobok Vrecká do vysávača JOLLY V4 môžete kúpiť priamo tu na našom webe v známej sekcii vrecká do vysávačov. Mrknite na obľúbené produkty z tejto populárnej kategórie v akcii! Významná značka Jolly môže ponúknuť veľmi kvalitné výrobky. Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvovej netkanej textílie sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Vorwerk VK 140 a VK 150.Vrecká sú zo špičkovej filtračné netkanej textílie, majú plastovú prírubu s automatický uzatváraným hygienickým filtrom a vnútri vrecka je vložená patróna s aktívnym uhlíkom pre odstránenie zápachu.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.

Tento kvalitný produkt Vrecká do vysávača JOLLY V4 MAX od dodávateľa tovaru Jolly pohodlne zoženiete v súčasnosti za výhodné peniaze! Teraz možno objednať len za 12 EUR.