Vrecká do vysávača JOLLY Z1

Podarený produkt Vrecká do vysávača JOLLY Z1 od známej kvalitnej značky Jolly môžete zohnať tu teraz práve trvalo výhodne! Výhodne za 5,44 EUR. EAN: 8595102360241
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
5,44 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Zelmer a ďalšie typy.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Super výrobok máte možnosť nakúpiť ľahko tu u nás v kategórii vrecká do vysávačov! Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty z našej sekcie za výhodné peniaze. Ale to nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke tiež viac osvedčeného tovaru od výrobcu Jolly. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov Jolly má na sklade skvelý sortiment.