Vrecká do vysávača JOLLY Z1

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Zelmer a ďalšie typy. Vzorku vône... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Zelmer a ďalšie typy. Vzorku vône...

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Zelmer a ďalšie typy.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Super výrobok máte možnosť nakúpiť ľahko tu u nás v kategórii vrecká do vysávačov! Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty z našej sekcie za výhodné peniaze. Ale to nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke tiež viac osvedčeného tovaru od výrobcu Jolly. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov Jolly má na sklade skvelý sortiment.

Podarený produkt Vrecká do vysávača JOLLY Z1 od známej kvalitnej značky Jolly môžete zohnať tu teraz práve trvalo výhodne! Výhodne za 5 EUR.