Vrecká do vysávača JOLLY Z2 MAX

Tento lacný produkt Vrecká do vysávača JOLLY Z2 MAX ide kúpiť bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii vrecká do vysávačov.... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY Z2
Značka: Jolly
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento lacný produkt Vrecká do vysávača JOLLY Z2 MAX ide kúpiť bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii vrecká do vysávačov....

Tento lacný produkt Vrecká do vysávača JOLLY Z2 MAX ide kúpiť bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii vrecká do vysávačov. Teraz nájdete iné produkty zo spomínanej kategórie za skvelú cenu. To však nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme aj v ponuke viac vybraných výrobkov od značky Jolly. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný výrobca Jolly svojim zákazníkom dodáva vysoko kvalitné produkty
Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvovej netkanej textílie sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Zelmer a ďalšie typy. 
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.

Nový produkt Vrecká do vysávača JOLLY Z2 MAX od výrobcu Jolly jednoducho zaobstaráte u nás trvalo výhodne. Momentálne k dispozícii za 8 EUR.