Vrecká do vysávača JOLLY Z2

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Zelmer a ďalšie typy.  Vzorku vône... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Zelmer a ďalšie typy.  Vzorku vône...

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Zelmer a ďalšie typy. 
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
V zľave produkt Vrecká do vysávača JOLLY môžete zaobstarať bez ťažkostí na stránkach v známej rubrike vrecká do vysávačov. Vyberte si parádne produkty z tejto obľúbenej sekcie za najnižšiu cenu. Populárna značka Jolly pre svojich zákazníkov predáva kvalitný tovar. Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Mrknite tiež na viac výrobkov značky Jolly. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný produkt Vrecká do vysávača JOLLY Z2 od výrobcu s dlhou históriou Jolly k dispozícii tu teraz práve za výhodné peniaze. Aktuálne stojí u nás 5 EUR.