Vrecká do vysávača JOLY ETA19 MAX

Tento vynikajúci kus môžete nakúpiť práve teraz tu u nás v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov! Mrknite na ešte ostatné produkty v spomínanej... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLY ETA19
Značka: Jolly
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento vynikajúci kus môžete nakúpiť práve teraz tu u nás v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov! Mrknite na ešte ostatné produkty v spomínanej...

Tento vynikajúci kus môžete nakúpiť práve teraz tu u nás v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov! Mrknite na ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike v bezva akcii. Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež ďalšie skvelé kúsky značky Jolly. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.
Hoci sú tieto vrecká do vysávača označené kódom ETA19, sú určené pre podstatne väčší rozsah výrobcov, než je samotná ETA.

Tieto vrecká z kvalitnej viacvrstvovej textílie použijete aj pre vysávače značky Bosch, Zanussi alebo napríklad pre celý rad vysávačov Rowenta Compacteo. No a samozrejme aj pre vyššie spomínanou značku ETA – konkrétne pre typ Aston x465.Konkrétny opis typov, pre ktoré sú tieto vrecká vhodné, nájdete nižšie.
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania

Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
POZOR! Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do nich nevysávajte popol z krbu! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača.

Výnimočný produkt Vrecká do vysávača JOLY ETA19 MAX od poprednej značky Jolly nájdete momentálne za extra cenu! Aktuálne za 8 EUR.