Vrecká do vysávača Menalux 1000MP

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Vrecká do vysávača Menalux 1000MP máte možnosť zaobstarať tiež u nás v známej kategórii vrecká do vysávačov.... viac informácií »
Vrecká do vysávača Menalux
Značka: Menalux
21 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a veľmi žiadaný kus Vrecká do vysávača Menalux 1000MP máte možnosť zaobstarať tiež u nás v známej kategórii vrecká do vysávačov....

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Vrecká do vysávača Menalux 1000MP máte možnosť zaobstarať tiež u nás v známej kategórii vrecká do vysávačov. Teraz kúpite nové produkty z tejto obľúbenej kategórie za outletovú cenu.
MEGA PACK AEG – megabalenie 12 ks vreciek do vysávača z viac vrstvovej netkanej textílie + 2 ks mikrofiltrov Vhodné napr.: VAMPYR serie 5000 ; VOLTA: Diamant U412…414 / (GR 28) a ďalšie (viď nižšie) Vrecká do vysávačov vyrobené z viac vrstvovej netkanej textílie sú ďalšou generáciou vreciek, ktorá celkom nahradzuje a svojimi vlastnosťami predbehla papierové vrecká.
Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov, či ostrejších predmetov.
Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina môže papierové vrecko navlhčiť a oslabené miesto je tak náchylnejšie k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to je až o 40% viac oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierových vreciek ich filtračné schopnosti klesajú. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a neznižuje sa tým účinnosť vysávania.

Tieto vrecká sú vhodné pre celú radu vysávačov:

Veľa podarený produkt Vrecká do vysávača Menalux 1000MP od obľúbenej značky Menalux jednoducho môžete získať práve za výborné peniaze! Ceny už od 21 EUR.