Vrecká do vysávače JOLLY 1SBAG MAX ARÓMA levandule

Nevonia vám práca?S aromatizovanými vreckami zaručujeme, že bude. Aromatizované vrecká do vysávača z viacvrstvovej antibakteriálne filtračné... viac informácií »
Vrecká do vysávače JOLLY 1SBAG MAX ARÓMA
Značka: Jolly
10,50 EUR
Overiť dostupnosť »
Nevonia vám práca?S aromatizovanými vreckami zaručujeme, že bude. Aromatizované vrecká do vysávača z viacvrstvovej antibakteriálne filtračné...

Nevonia vám práca?S aromatizovanými vreckami zaručujeme, že bude.
Aromatizované vrecká do vysávača z viacvrstvovej antibakteriálne filtračné textílie s vôňou LEVANDULA značky JOLLY použiteľné do širokej škály vysávačov. Vhodný ako alternatíva k originálnym vreckám s-bag do vysávačov značiek Electrolux a Philips.
Vrecká S-BAG® patria k najpredávanejším vreckám na svete. A to právom. Tieto náhradné vrecká značky JOLLY majú vysokú kvalitu a môžete ich použiť ako náhradu tých  originálnych vreciek S-BAG® koncernu Electrolux.
Neorientujete sa vo vreckách S-Bag? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac!
V každom jednotlivom vrecku je už vložená špeciálna antibakteriálna vôňa zaisťujce dlhodobý účinok. Pri každom vysávaní prevoniate celý priestor bohatou vôňou levandule
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.
POZOR! Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do nich nevysávajte popol z krbu! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača. Zaujímavý tovar môžete zohnať jednoducho u nás v populárnej kateogrii vrecká do vysávačov! Pozrite sa na výnimočné produkty z tejto populárnej sekcie za mimoriadne nízku cenu. To ale nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Mrknite tiež na viac výrobkov značky Jolly. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný produkt Vrecká do vysávače JOLLY 1SBAG MAX ARÓMA levandule od skvelého výrobcu Jolly je možné ľahko získať práve dnes extra výhodne! Cenovo vychádza na 10,50 EUR.