robot-vysavac.sk

Vrecká do vysávače JOLLY ETA10 MAX

Často vyhľadávaný tovar Vrecká do vysávače JOLLY ETA10 MAX od obľúbenej značky so zárukou kvality Jolly ľahko môžete nájsť tu a teraz práve v zľave. Produkt momentálne predávame za 7,98 EUR. EAN: 8595102330084
Vrecká do vysávače JOLLY ETA10
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
7,98 EUR

Popis produktu

Máte doma nezničiteľného ťahúňa – hrncový (viacúčelový) vysávač značky ETA radu Neptun, Sirius, Atlantic alebo Mariner?
Potom sú pre vás tieto vrecká tie pravé – sú vyrobené z viacvrstvovej netkanej textílie a v balení ich nájdete 4 ks + mikrofilter a vôňu do vysávača k tomu ako bonus.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Niektoré staršie typy hrncových vysávačov značky ETA boli vybavené valcovým skladaným filtrom nasadeným na spodnú časť motorovej jednotky. Tento filter zasahoval do spodnej zbernej nádoby a preto sa museli pri týchto typoch používať inak orientované vrecká – tvarom pripomínajúce podkovu. Tie u nás nájdete pod označením  R14 (papier) a R14 MAX (netkaná textília).
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.