Vrecká do vysávače JOLLY ETA11

Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera určené pre staršie vysávače ETA 0400 a 2400.Vrecko je charakteristické veľkosťou a... viac informácií »
Vrecká do vysávače JOLLY
Značka: Jolly
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera určené pre staršie vysávače ETA 0400 a 2400.Vrecko je charakteristické veľkosťou a...

Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera určené pre staršie vysávače ETA 0400 a 2400.Vrecko je charakteristické veľkosťou a tvarom svoje príruby.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. Veľa predávaný produkt Vrecká do vysávače JOLLY ETA11 dostanete jednoducho tu a teraz na našich stránkach v sekcii vrecká do vysávačov. Teraz môžete nájsť nové kúsky z tejto rubriky za skvelú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. Preskúmajte u nás tiež viac kúskov od dodávateľa Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Tento výrobca Jolly predáva top výrobky A to je ešte len začiatok.

Tento zľavnený produkt Vrecká do vysávače JOLLY ETA11 od kvalitnej spoločnosti Jolly ľahko získate zrovna za neuveriteľne výhodnú cenu! Práve teraz za 4 EUR.