Vrecká do vysávače JOLLY ETA22MAX

Náhradné vrecká z netkanej textile Jolly ETA22MAX pre vysávače ETA a Zelmer. Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo... viac informácií »
Vrecká do vysávače JOLLY
Značka: Jolly
7,84 EUR
Overiť dostupnosť »
Náhradné vrecká z netkanej textile Jolly ETA22MAX pre vysávače ETA a Zelmer. Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo...

Náhradné vrecká z netkanej textile Jolly ETA22MAX pre vysávače ETA a Zelmer.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….Sú vhodné pre modely:ETA 0467 Profi; Profi 0467Zelmer 01Z013; Multi Pro 01Z013Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.
Tento zľavnený produkt Vrecká do vysávače JOLLY možno nakúpiť okrem iného u nás v kategórii vrecká do vysávačov. Mrknite na unikátne výrobky vo spomínanej sekcii za super ceny. Máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie preverené kúsky značky Jolly. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený produkt Vrecká do vysávače JOLLY ETA22MAX od renomovaného dodávateľa Jolly ide získať momentálne na našich stránkach za výpredajovú cenu. Teraz za akčnú cenu 7,84 EUR.