Vrecká do vysávače JOLLY FS1 MAX

Super kus možno kúpiť bezprostredne na stránkach v obľúbenej kategórii vrecká do vysávačov. Teraz kúpite zľavnené produkty z tejto populárnej... viac informácií »
Vrecká do vysávače JOLLY
Super kus možno kúpiť bezprostredne na stránkach v obľúbenej kategórii vrecká do vysávačov. Teraz kúpite zľavnené produkty z tejto populárnej...

Super kus možno kúpiť bezprostredne na stránkach v obľúbenej kategórii vrecká do vysávačov. Teraz kúpite zľavnené produkty z tejto populárnej rubriky za internetové ceny. Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. Pozrite sa tiež na viac produktov od výrobcu Jolly. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Náhradné vrecko z netkanej textílie pre vysávače Festool (Protool) a Kärcher.
Vhodný pre modely:
Festool:CTL 26; CTL 26 E AC; CTL 36; CTL 36 AC; CT 48L E AC; CT 48; CT 48EC B 22; CTH 48; CTG 26 E/a; CTM 36; CTM 48 AC; CTM 36 AC; CTM 36 E AC – PLANEX; CTM 36E AC-LHS
Kärcher:Profesional NT 35/1 Ap
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.

Unikátny výrobok Vrecká do vysávače JOLLY FS1 MAX od spoločnosti Jolly získate v našej aktuálnej ponuke skutočne lacno! Akčné ceny už od 6 EUR.