Vrecká do vysávače JOLLY SC1

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Sencor a ďalšie typy. Vzorku vône... viac informácií »
Vrecká do vysávače JOLLY
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Sencor a ďalšie typy. Vzorku vône...

Alternatívne vrecká Jolly z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Sencor a ďalšie typy.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.  Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….  Tento kvalitný produkt Vrecká do vysávače JOLLY SC1 môžete nakúpiť pohodlne u nás v známej kategórii vrecká do vysávačov! Teraz kúpite úplne nové produkty v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu! Vedúci dodávateľ Jolly vám predstavuje prémiové výrobky. Presvedčte sa.

Obľúbený a kvalitný produkt Vrecká do vysávače JOLLY SC1 od obľúbenej značky Jolly ide zaobstarať tu teraz práve vo výhodnej akcii. Ceny už od 6 EUR.