Vrecká do vysávačov Electrolux UltraOne UMP1 S

Inovované originálny vrecká do vysávača v viacvrstvové netkanej textílie a plastovou prírubou. Vhodné pre vysávače Electrolux a AEG rady UltraOne a... viac informácií »
Vrecká do vysávačov Electrolux UltraOne UMP1
Inovované originálny vrecká do vysávača v viacvrstvové netkanej textílie a plastovou prírubou. Vhodné pre vysávače Electrolux a AEG rady UltraOne a...

Inovované originálny vrecká do vysávača v viacvrstvové netkanej textílie a plastovou prírubou. Vhodné pre vysávače Electrolux a AEG rady UltraOne a vysávače Philips Performer. UMP1S S-BAG® – 8ks originál vreciek Electrolux s predĺženou trvanlivosťou plnohodnotne garantovanej filtrácie (+80%) a s kapacitou 5l. Klasické vrecká s-bag majú oproti týmto vreckám kapacitu len 3,6 litru.
I keď označenie na tele vysávača – S-BAG® – určuje presne typ vrecka, musíme upozorniť na odlišnosť jeho prevedenia.Pre typ vysávačov Ultra One vyvinula spoločnosť Electrolux nový typ vreciek S-BAG®. Tieto vrecká sú objemovov väčšie a v porovnanie s klasickými vreckami S-BAG® sú stranovo otočené.
Použitím klasických vreciek sa Vám zmenší objem vrecka, je teda nutné ho meniť častejšie. V prípade použitia papierových vreciek S-bag hrozí nebezpečie pretrhnutia nevhodného vrecka.
Aký je rozdiel medzi vreckami S-bag? Přečtěte si náš článek – dozvíte se více!

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v vysatá drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vysatí vody – vysatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

Originálne vrecká do vysávačov ELECTROLUX UMP1S s objemom 5 litrov môžete použiť do týchto modelov rady vysávačov:
AEG – UltraOneElectrolux – UltraOnePHILIPS – Performer
Tento kvalitný a žiadaný produkt Vrecká do vysávačov Electrolux UltraOne UMP1 môžete zaobstarať bezprostredne tu na našich stránkach v populárnej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz nájdete iné výrobky z tejto kateógrie v zľave. Populárny dodávateľ Electrolux dlhodobo vyrába špičkové produkty Ponuka platí do vypredania zásob! Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však viac kúskov od výrobcu Electrolux. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave výrobok Vrecká do vysávačov Electrolux UltraOne UMP1 S od výrobcu so skvelou povesťou Electrolux možno získať momentálne na webe za rozumné peniaze! Teraz za 23,14 EUR.