Vrecká do vysávačov Menalux 6102 P

Päť kusov alternatívnych vreciek z viac vrstvového filtračného papieru s motorovým filtrom a mikrofiltrom, vhodné do vysávačov ETA Tiro, ETA Windy a... viac informácií »
Vrecká do vysávačov Menalux
Päť kusov alternatívnych vreciek z viac vrstvového filtračného papieru s motorovým filtrom a mikrofiltrom, vhodné do vysávačov ETA Tiro, ETA Windy a...

Päť kusov alternatívnych vreciek z viac vrstvového filtračného papieru s motorovým filtrom a mikrofiltrom, vhodné do vysávačov ETA Tiro, ETA Windy a ďalších.
Najpredávanejší produkt Vrecká do vysávačov Menalux môžete nájsť tiež na našich stránkach v obľúbenej sekcii vrecká do vysávačov! Nájdite si ešte podobné produkty z našej kategórie za skvelú cenu! Vedúci dodávateľ Menalux má v stále ponuke skvelé produkty To ale nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Máme však aj v ponuke ďalší preverený tovar od dodávateľa Menalux. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave tento kus Vrecká do vysávačov Menalux 6102 P od top výrobcu Menalux je k dispozícii aktuálne v našej ponuke výhodne. Cenovo vychádza na 8 EUR.