Vrecká E210S do vysávačov Electrolux a AEG UltraOne

Tento lacný produkt Vrecká E210S do vysávačov Electrolux a AEG UltraOne možno zohnať v pohode na stránkach v známej rubrike vrecká do vysávačov.... viac informácií »
Vrecká E210S do vysávačov Electrolux a AEG
Značka: Electrolux
11,76 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento lacný produkt Vrecká E210S do vysávačov Electrolux a AEG UltraOne možno zohnať v pohode na stránkach v známej rubrike vrecká do vysávačov....

Tento lacný produkt Vrecká E210S do vysávačov Electrolux a AEG UltraOne možno zohnať v pohode na stránkach v známej rubrike vrecká do vysávačov. Vyberte si akčné produkty z tejto kateógrie za internetové ceny. Tento výrobca Electrolux vám predstavuje špičkové produkty.
Originálne vrecká E210S s-bag Ultra Long Performance zo špičkovej netkanej textílie od výrobcu Electrolux do vysávačov Electrolux UltraOne a AEG UltraOne. Použijete ich aj do vysávačov Philips rady Performer FC 9185 až 9194.Oproti svojim predchodcom (E210B) sú tieto vrecká vybavené plastovou pevnou prírubou s hygienickým uzáverom.
Vrecká zaisťujú vynikajúci sací výkon vysávača po celú dobu životnosti vrecka. Prvotriednou filtráciou viacvrstvového materiálu vrecka zachytí aj tie najjemnejšie prachové častice.Vďaka špeciálnemu spôsobou skladania a unikátnej patentovanej prírube vrecko ľahko zapadne do držiaku vo vysávača. Vybratie vrecka je hygienické, nakoľko je vrecko vybavené hygienickým uzáverom a nemôže tak dôjsť k vysypaniu jeho obsahuhu. Výmena vrecka je tak rýchla a čistá.
Balenie obsahuje 3 ks prachových vreciek s objemom 5 l.

Tento výnimočný výrobok Vrecká E210S do vysávačov Electrolux a AEG UltraOne od top značky Electrolux je možné ľahko získať dnes extra so zľavou. Na našej stránke za 11,76 EUR.