Vrecká Jolly 1SBAG s vôňou horskej lúky

Kvalitný kus Vrecká Jolly 1SBAG s vôňou horskej lúky od výrobcu so zárukou kvality Jolly ľahko nájdete online stále výhodne! Cenovo vychádza na 7,91 EUR. EAN: 8595102331081
Vrecká Jolly 1SBAG s vôňou
Značka: Jolly
7,91 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Vrecká s vôňou levandule, použiteľné do širokej škály vysávačov. Balenie obsahuje 5 ks vreciek + mikrofilter a motorový filter.

Vrecká sú vhodné ako alternatíva k originálnym vrecká do vysávačov Electrolux E200 Manipulácia s plným vreckom:Vrecká majú sklad v pozdĺžnej časti, a to práve pre väčší objem vysatých nečistôt. Sú tiež vybavené hygienickým uzáverom, ktorý vám uľahčí manipuláciu s plným vreckom. Jednoduchým povytiahnutím záveru na kartónovej hlave vrecka smerom hore – pred vybratím vrecka z vysávača – uzatvorte nasávací otvore vrecka a zabránite tak úniku prachu pri jeho vybratí z vysávača a vložením do komunálneho odpadu.  

Kvalita vreciek do vysávačov JOLLY je dlhodobo na veľmi vysokej úrovni, overená veľkými odberateľmi v celú ČR, ale aj na Slovensku a v zahraničí. 

POZOR!Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, stavebné práce) ani do neho nevysávajte popol z krbu!Môže dôjsť k zničeniu Vášho vysávača!