robot-vysavac.sk

Vrecká s-bag a filter EFH13W v setu Menalux 1800VP do vysávačov Electrolux, AEG, Philips

Veľmi obľúbený produkt Vrecká s-bag a filter EFH13W v setu Menalux 1800VP do vysávačov Electrolux, AEG, Philips originál od výrobcu Menalux môžete pohodlne kúpiť práve dnes za super peniaze! V súčasnosti v predaji od 28,44 EUR. EAN: 7319599032259
Vrecká s-bag a filter EFH13W v setu Menalux 1800VP do vysávačov Electrolux
Overiť dostupnosť »
Značka: Menalux
28,44 EUR

Popis produktu

Chcete 15 ks vreciek S-bag ZADARMO?V tomto balení nájdete umývateľný HEPA filter triedy 13 a k nemu zadarmo 15 vreciek s-bag s plastovými prírubami a 3 mikrofiltrami navyše za cenu samotného filtru! Jedinečná cena balenia 1800VP.Veľké 15 ks balenie vreciek do vysávačov S -bag z netkanej textílie Duraflow, doplnené o 3 motorové filtre a výstupný HEPA filter triedy 13, umývateľný.EFH 13W – originálny umývateľný HEPA filter triedy 13 (samotný filter TU)+ Zadarmo: 15 x vrecká do vysávača s-bag z netkanej textílie Duraflow+ Zadarmo: 3 x motorový filterVýhodnejší set už ani nehľadajte, nenájdete ho!Lacné a kvalitné vrecká do vysávača s kvalitným HEPA filtrom za bezkonkurenčnú cenu. Podrobnejší popis nájdete v našom článku Ušetrite pri nákupe HEPA filtru Vrecká do vysávačov vyrobené z viac vrstvovej netkanej textílie sú ďalšou generáciou vreciek, ktorá celkom nahradzuje a svojimi vlastnosťami predbehla papierové vrecká. 

Prečítajte si viac: „Čo je to HEPA filter, aké sú typy a ako ho čistiť?

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov, či ostrejších predmetov.
Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina môže papierové vrecko navlhčiť a oslabené miesto je tak náchylnejšie k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to je až o 40% viac oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierových vreciek ich filtračné schopnosti klesajú. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a neznižuje sa tým účinnosť vysávania.