Vrecko B20 B MAX – Bosch GAS 50

Úplne jedinečný produkt Vrecko B20 B MAX - Bosch GAS 50 od skvelej značky Jolly ľahko môžete nájsť na našich stránkach v zľave. Akčná cena už od 6,58 EUR.
Vrecko B20 B MAX -
Značka: Jolly
6,58 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Extra veľké vrecko z netkanej textílie pre priemyslové vysávače Bosch GAS 50 s hygienickým uzáverom.
Prečo používať netkanú textílie?

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vsatí vody – nasiata zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

Rozmery vrecka:790 x 510 mm, priemer otvora max 72 mm