Vreckový vysávač ETA 3519 9010 Avanto Animal

Tento skvelý produkt Vreckový vysávač ETA 3519 9010 Avanto Animal originál od výrobcu ETA ľahko môžete nájsť tady teraz naozaj výhodne. Akčné ceny od 139,05 EUR. EAN: 8590393259656
Vreckový vysávač ETA 3519 9010 Avanto
Značka: ETA
139,05 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Vysávač Avanto Animal ETA351990010Máte doma radi poriadok? Chcete upratovať jednoducho a rýchlo bez zbytočnej námahy? Potom je vreckový vysávač ETA351990010 Avanto pre vás to pravé. Vysávač s príkonom 700W s tichým chodom a veľkým priestorom pre prachové vrecko s objemom 3 l, sa stane nepostrádateľnou súčasťou vašej domácnosti. Vynikajúce vlastnostiVysávač sa pyšní triedou A – vysávaním na tvrdých podlahách, na kobercoch a kvalitným HEPA filtrom č. 12, ktorým dokáže zachytiť aj tie najjemnejšie mikro častice. ECO motor s nižším príkonom sa postará o úsporu elektrickej energie a vysokú účinnosť vysávania. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zaistí pohodlnú manipuláciu pri upratovaní. Akčný rádius 11 m umožňuje dosiahnúť do vzdialenejších miest bez nutnosti prepojovania napájacieho káblu. Ďalšie benefity vreckového vysávača AvantoPri zakúpení vreckového vysávača vás určite poteší elektronická regulácia pre optimálne nastavenie sacieho výkonu. Myslíme na Vaše podlahyManipulácia s vysávačom je veľmi pohodlná vďaka otočnému koliesku o 360 stupňov, ktoré umožňuje pohyb všetkými smermi. Mäkčené pojazdové kolieska sú šetrné k hladkým podlahám, takže si kolieska nezničíte a podlahu nepoškriabete. Efektívna filtráciaOkrem HEPA filtru č. 12, obdržíte tiež 2 ks mikrofiltrov – jeden ochranný vstupný motorový a jeden výstupny. Prachové vrecko ETA HYGIENIC má vynikajúcu účinnosť filtrácie aj tých najjemnejších častíc vrátane peľu, roztočov, … Vrecko má zvýšenú odolnosť proti pretrhnutiu v prípade, že nasajete zvyškovú vlhkosť alebo tvrdé a ostré predmety.
Bohaté príslušenstvoPri zakúpení vysávača Avanto obdržíte univerzálnu podlahovú hubicu na pohodlné vysávanie nielen tvrdých podláh, ale aj kobercov. Ďalej získate turbokefu na efektívne povýsavanie kobercov, ktorá z nich pozbiera vlasy aj zvieracu srsť. Malá turbokefa na vysávanie čalúnenia. Ďalej obdržíte hubicu na zber zvieracích chlpov, kovovú teleskopickú tyč s dĺžkou až 90 cm, hubicu na vankúše na šetrné povysávanie mäkkých textilných povrchov, ako je čalúnenie alebo vankúše. Súčasťou balenia je aj štrbinová hubica na vysávanie úzkych priestorov napríklad rebrá radiátorov alebo za nábytkom, kefa s jemnými štetinkami, ktorá pomáha pri upratovaní pavučín alebo keď sa potrebuje veľmi šetrne zbaviť prachu či už z nábytku alebo obrazoch.
Súčasťou balenia je samozrejme aj prachové vrecko ETA HYGIENIC.Bezpečnosť predovšetkýmMyslíme na dlhú životnosť vysávača Avanto, a preto je tento vysávač opatrený ochranou proti prehriatiu motora a bezpečnostnou poistkou chýbajúceho prachového vrecka.Parkovacie miestoVreckový vysávač Avanto môže mať skutočne svoje parkovacie miesto, nakoľko disponuje 2 parkovacími polohami – vertikálnou aj horizontálnou.
Unikátny a obľúbený kus Vreckový vysávač ETA 3519 9010 Avanto Animal máte možnosť získať už dnes tu na webe v populárnej kateogrii vysávače! Mrknite na akčné produkty v spomínanej sekcii vo výhodnej akcii! Prichystali sme toho pre vás viac, preskúmajte u nás ďalšie preverené kúsky od značky ETA. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Dodávateľ ETA vám predstavuje kvalitný tovar.