Vreckový vysávač ETA 4220 90000 Brillant

Obľúbený a kvalitný kus Vreckový vysávač ETA 4220 90000 Brillant od spoľahlivej značky ETA ľahko môžete získať tu a teraz práve za neuveriteľne nízku cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 120,88 EUR. EAN: 8590393303434
Vreckový vysávač ETA 4220
Značka: ETA
120,88 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Vreckový vysávač ETA Brillant v sebe skrýva účinný, ale úsporný ECO motor, ktorý sa spolu s kvalitným EPA filtrom, dvoma mikrofiltrami a odolným prachovým vreckom vždy spoľahlivo postará o brilantný výsledok.Motor je navyše chránený bezpečnostnou poistkou pred prehriatím, a tým aj následným poškodením. Ďalší bezpečnostný mechanizmus potom zabraňuje spusteniu bez (správne) vloženého prachového vrecka.Stvorený pre vaše pohodlieVysávač ETA Brillant si zamilujete na prvý pohľad aj uchopenie. Postará sa o to ergonomicky tvarovaná rukoväť na kovovej teleskopickej trubke, ktorá sa navyše pýši nadštandardnou dĺžkou (94 cm). Ľahko ju tak nastavíte na mieru každého člena domácnosti.Spolu s predĺženou hadicou (1,7 m) a dlhým (7 m), automaticky navíjaným napájacím káblom potom získate akčný rádius až 10 m, ktorý vám umožní dosiahnuť do všetkých kútov miestnosti bez nutnosti neustáleho prepojovania kábla. Hladký pohyb všetkými smermi zaistí koliesko otočné o 360°, mäkčené pojazdové kolieska sú pritom šetrné aj k hladkým podlahám náchylným na poškriabanie.Nastavenie sacieho výkonu môžete ľahko regulovať priamo na ovládacom paneli vysávača alebo posuvníkom na rukoväti. Výfuk v hornej časti vysávača potom eliminuje vírenie prachu v miestnosti.Vysávač je tiež vybavený praktickým držadlom pre pohodlné prenášanie a keď ho potrebujete na chvíľu odložiť, ponúkne vám parkovanie vo vertikálnej aj horizontálnej polohe.Na plné prachové vrecko vás upozorní kontrolka. Vďaka trojlitrovej kapacite vrecka však túto signalizáciu nebudete vídať príliš často.Praktické príslušenstvo, ktoré sa nestratíVysávač ETA Brillant je okrem univerzálnej podlahovej hubice s prepínaním na vysávanie kobercov alebo tvrdých podláh vybavený aj parketovou hubicou špeciálne navrhnutou pre tvrdé povrchy, ako sú parkety, dlažba alebo plávajúce podlahy.
Naozaj brilantný výkon pri vysávaní kobercov potom zaistí špeciálne vyvinutá turbokefa, ktorá účinne zbiera vlasy aj zvieraciu srsť. Navyše je ľahko demontovateľný, čo výrazne uľahčuje jeho údržbu.Na kompletnú očistu vašej domácnosti nechýba ani štrbinová hubica, ktorá dosiahne do horšie prístupných miest, ako sú rebrá radiátorov alebo priestory za nábytkom, a kefka s jemnými štetinkami na šetrné vysávanie prachu a pavučín.Tieto drobné komponenty navyše majú svoj úložný priestor priamo v tele vysávača, a tak sa nestane, že by ste ich niekde zašantročili.Súčasťou balenia je aj prachové vrecko ETA ORIGINAL s vynikajúcou účinnosťou filtrácie aj tých najmenších prachových častíc vrátane peľov a roztočov. Vyniká tiež vysokou odolnosťou proti nasiatej vlhkosti i pretrhnutiu tvrdými či ostrými predmetmi. Zároveň má až o 50% dlhšiu životnosť oproti bežným vreckám.Ľahko ho môžete zameniť aj za vrecko ETA HYGIENIC či ETA ANTIBACTERIAL.Predĺžka zárukyZáruku na motor vysávača ETA Brillant vám zadarmo predĺžime na 3 roky – stačí vyplniť registračný formulár ZDE.ParametreECO motor s nižším príkonom pre úsporu elektrickej energie a vysokou účinnosťou vysávaniaVeľmi účinná filtrácia vďaka kvalitnému EPA filtru č.12, mikrofiltru a prachovému vreckuAkčný rádius až 10 m umožňuje dosiahnuť do vzdialenejších miest bez nutnosti prepojovania napájacieho káblaElektronická regulácia pre optimálne nastavenie sacieho výkonuSignalizácia plnosti prachového vreckaPriestor na uloženie príslušenstva v kryte vysávača (štrbinová hubica a kefka)Dĺžka napájacieho kábla 7 mOtočné koliesko o 360 stupňov umožňujú pohyb všetkými smermiAutomatické navíjanie napájacieho káblaMechanická regulácia na držadle hadice zaistí okamžité zníženie sacieho výkonuMäkčené pojazdové kolieska šetrné k hladkým podlahám (napr. drevené, plávajúce, PVC, vinyl, linoleum, marmoleum a pod.)Bezpečnostná poistka chýbajúceho vrecka2x parkovacia poloha pre podlahovú hubicuPraktické držadlo pre ľahké prenášaniePripojovací priemer príslušenstva 35 mmNapájanie ~230 VPríkon 700 WObjem priestoru pre prachové vrecko 3 lDeklarovaná hladina akustického výkonu 75 dBSúčasť baleniaUniverzálna podlahová hubica (prepínanie na vysávanie kobercov alebo tvrdých podláh)Turbokefa pre efektívnejšie vysávanie kobercov, účinne pozbiera vlasy aj zvieraciu srsť; demontovateľný pre ľahšiu údržbuParketová hubica na tvrdé podlahy (napr. parkety, plávajúca podlaha, dlažba, lino)Štrbinová hubica – je vhodná na vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach (napr. v rebrách radiátorov, za nábytkom atď.)Kefka s jemnými štetinkami pomáha pri upratovaní na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín (na nábytku, múroch či obrazoch)Dlhá kovová teleskopická rúrka (94 cm) – umožňuje ideálne nastavenie výšky pre užívateľovPrachové vrecko (ETA ORIGINAL)