Vreckový vysávač Sencor SVC 9050BL Nineto

Vreckový vysávač značky Sencor pre perfektné vyčistenie domácnosti. AAA znamená, že všetky namerané parametre sú v triede A, u vysávania kobercov,... viac informácií »
Vreckový vysávač Sencor SVC
Značka: Sencor
168,56 EUR
Overiť dostupnosť »
Vreckový vysávač značky Sencor pre perfektné vyčistenie domácnosti. AAA znamená, že všetky namerané parametre sú v triede A, u vysávania kobercov,...

Vreckový vysávač značky Sencor pre perfektné vyčistenie domácnosti. AAA znamená, že všetky namerané parametre sú v triede A, u vysávania kobercov, tvrdých podlahách a vo vrátení nečistôt späť do ovzdušia už vyššia trieda neexistuje. Získate maximálnu možnú kvalitu vysávania. 
Tento model série Nineto navyše obsahuje elektricky riadené ovládanie výkonu na držadle vysávača. Vďaka čomu bude regulácia výkonu omnoho jednoduchšia. 
Tichý vysávač – len 69 dB zaistí maximálnu kvalitu vysávania nielen na koberoch, ale aj na tvrdých povrchoch. Špičková výbava pomôže kvalitne vysať všetky povrchy, vyhovuje aj chovateľom pri vysávaní zvieracích chlpov.Mäkčené kolieska na ochranu podláh, indikátor naplnenia vrecka, regulácia sacieho výkonu, automatické navýjanie káblu, termostat, široké príslušenstvo a ďalšie vlastnosti vysávača uľahšia a spríjemnia už zabehnutú rutinu. Navyše pri maximálnom vytiahnutí káblu dosiahnete až na 615 m2 plochy. Teda akčný rádius sa udáva na veľmi dobrých 14 m (to je súčet dĺžky káblu, vysávača, hadica a trubky. Samotný kábel má úctyhodných 11 m.HEPA filter triedy 13 spolu s viacstupňovým vstupníý protizápachovým (antiodour) mikrofiltrom a vreckami z kvalitnej netkanej textílie zaisťujú skvelú filtráciui, ktorá je vhodná obzvlášť pre alergikov a chovateľov domácich zvierat. Tento skvelý produkt ide nakúpiť ľahko tu na našich stránkach v sekcii vysávače. Mrknite na ostatné produkty z tejto populárnej kategórie jednoducho online! To ale nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie produkty od výrobcu Sencor. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predná značka Sencor vám poskytuje vynikajúci tovar.

Tento zľavnený produkt Vreckový vysávač Sencor SVC 9050BL Nineto od nášho výrobcu Sencor je možné zaobstarať zde teraz za akčnú cenu. Momentálne k dispozícii za 168,56 EUR.