Vstupný filter Concept VP801x a VP803x

Originálny vstupný - motorový filter pre vreckové vysávače Concept, ktorý sa umiestňuje do priestoru určené pre vrecko pred vstupom do motora. Filtre... viac informácií »
Vstupný filter Concept VP801x a
Značka: Concept
2,07 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny vstupný - motorový filter pre vreckové vysávače Concept, ktorý sa umiestňuje do priestoru určené pre vrecko pred vstupom do motora. Filtre...

Originálny vstupný – motorový filter pre vreckové vysávače Concept, ktorý sa umiestňuje do priestoru určené pre vrecko pred vstupom do motora.
Filtre by podľa návodu od výrobcu mali byť čistené alebo menené po viditeľnom znečistení alebo pri poklese sacieho výkonu vysávača. Kontrolujte ich po každom použití vysávača.
Dizajnový kus Vstupný filter Concept VP801x a môžete kúpiť ľahko na stránkach v populárnej kateogrii filtre do vysávačov! Máme pre vás ostatné produkty z našej kategórie za najlepšie ceny. Známy dodávateľ Concept pre svojich zákazníkov ponúka skvelý tovar Urobte radosť sami sebe.

Často hľadaný tovar Vstupný filter Concept VP801x a VP803x od kvalitnej značky Concept máte možnosť dostať tu a teraz za mimoriadne nízku cenu! Práve teraz za skvelú cenu 2,07 EUR.