Vypúšťacia hadica Jolly – 3,0 m s kolienkom pre práčky a umývačky

Tento neodolateľný produkt možno zohnať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii hadice k pračkám. Mrknite na iné produkty z... viac informácií »
Vypúšťacia hadica Jolly -
Značka: Jolly
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento neodolateľný produkt možno zohnať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii hadice k pračkám. Mrknite na iné produkty z...

Tento neodolateľný produkt možno zohnať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii hadice k pračkám. Mrknite na iné produkty z tejto sekcie za najlepšie ceny! Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho viac! Preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané kúsky značky Jolly. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predná značka Jolly má k dispozícii vysoko kvalitný tovar Nakupujte, kým je tovar sladom! Vypúšťacia hadice pre práčky a umývačky s kolienkom a maximálnou dĺžkou 3 m. Hadica je ideálna k predĺženiu štandardnej vypúšťacej hadice, dodávanej ako základ k Vašej práčke či umývačke.
Súčasťou balenia je plastový kus na uchytenie hadice počas vypúšťania priamo do vane.
Kvôli predĺženiu potrebujete dokúpiť spojku pre vypúšťaciu hadicu
Pracovná teplota -15°C až +95°C, chemická odolnosť proti saponátom, pracím práškom a chlornanom.

Tento kvalitný a lacný produkt Vypúšťacia hadica Jolly - 3,0 m s kolienkom pre práčky a umývačky od značky s tradíciou a dobrou povesťou Jolly jednoducho zoženiete aktuálne v našej ponuke trvalo výhodne! Cena od 5 EUR.