Vysávač a parný čistič Concept Perfect Clean CP3000

Výnimočný a žiadaný produkt Vysávač a parný čistič Concept Perfect Clean CP3000 od popredného výrobcu Concept máte možnosť získať u nás teraz za parádnu cenu. Teraz len za 159,24 EUR. EAN: 8595631004104
Vysávač a parný čistič Concept Perfect
Značka: Concept
159,24 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Viac času pre Vás – 3 v 1
Dokážete si predstaviť, že zvládnete upratovanie domu či bytu za polovičný čas? To nie je hudba budúcnosti, ale realita s revolučným vysávačom a parným mopom v jednom od Conceptu. Klasický vysávač aj vedro s handrou môžete nechať v komore. S CP3000 pohodlne vysajete a zároveň v jednom ťahu aj vytrete všetky tvrdé podlahy, ktoré máte doma. A to všetko bez zbytočného vírenia prachu. Alergici budú radosťou bez seba. Alebo naopak môžete len vysať alebo len vytrieť.

Sila kúzelnej pary
Už Vás nebaví utrácať množstvo peňazí za čistiace prostriedky na upratovanie a používať chemické saponáty, ktoré môžu ohroziť Vaše zdravie? Využite takmer nadprirodzených účinkov pary. Teplota nad 80 °C spoľahlivo zahubí 99 % všetkých domácich baktérií. V tomto meridle je stostupňová para neprekonateľným víťazom.
Parný mop
Dokonale čisté podlahy bez kýblu so špinavou vodou už nebude len snom. Jednoducho stačí naplniť 730ml nádržku vodou, pripevniť textilný poťah a do 30 sekúnd si môžete paru jednoducho dávkovať pomocou rozprašovača. Na pohodlné uskladnenie káblu je mop vybavený špeciálnym držiakom.

Ľahké a intuitívne ovládanie
Parný čistič CP3000 každého poteší úplne jednoduchým a intuiívnym ovladaním. Môžete sa rozhodnúť, či budete chcieť vysávať, vytierať alebo ušetriť čas a urobíte oboje zároveň. Podľa typu podlahy môžete regulovať aj množstvo dávkovanej pary. Upratovanie bude jedna radosť.
Princíp cyklónového vysávania s kvalitným filtrom
Pre perfektne uprataný byt Vám bohate stačí cyklónová nádoba s objemom 1000 ml. Samotné vyprázdňovanie nádoby je úplne hygienické. Stačí stlačiť tlačidlo, všetko vysypať, pričom sa nečistôt ani prachu vôbec nedotknete. Vaša domácnosť tak bude ako zo škatuľky.
Kazeta vodného filtra
Vodný filter pomáha filtrovať minerály obsiahnuté vo vode, ktoré znižujú účinnosť parného čističa. Do parného mopu môžete používať obyčajnú vodu z vodovodu. Na prdĺženie životnosti spotrebiča odporúčame každých 80 – 100 hodín filter meniť.
Technické parametre:

3 v 1 – vysáva, stiera, vysáva a stiera zároveň
Hlučnosť: 80 dB
Kapacita nádoby na vodu: 730 ml
Kapacita nádoby na prach: 1000 ml
Doba nahriatia: 30 s
Doba prevádzky s parou: 30 min.
Kontrolka nahriatia
Farba: biela + tyrkysová
Príkon: 1600 W
Dĺžka prívodného káblu: 6 m

Dokúpiteľné príslušenstvo (ucelený prehľad nájdete v súvisiacom tovare):

Čistiace textílie CP3000
Filter na vodu CP3000
Kobercový klzák CP3000