Vysávač akumulátorový ETA Verto Li-ion 3442 90000 biely/fialový

Tento zľavnený tovar Vysávač akumulátorový ETA Verto Li-ion 3442 90000 biely/fialový od nášho výrobcu ETA máte možnosť dostať v našej internetovej ponuke extra so zľavou! Kúpiť teraz za 56,11 EUR. EAN: 8590393303489
Vysávač akumulátorový ETA Verto
Značka: ETA
56,11 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Popis:

Ručný vysávač ETA Verto bude vašou pravou rukou pri upratovaní drobných nečistôt na podlahách, kobercoch a čalúnenom nábytku. Nezaskočia ho omrvinky, chlpy, mláčky ani ťažko prístupné miesta.
Skoncujte so špinou ručne a stručne
Vďaka kvalitnému 10,8 V Li-ion akumulátoru vám tento príručný pomocník dopraje až 15 minút vysávania, a to nielen tak hocijakého – 3. generácia cyklónového vysávania vás prekvapí svojou efektivitou a rýchlosťou, s ktorou nečistoty zmiznú v útrobách vysávača. O účinnú filtráciu sa potom postará kvalitný HEPA filter.
Vďaka ergonomickej rukoväti, malým rozmerom a nízkej hmotnosti vysávača je navyše manipulácia s ním veľmi pohodlná.

Neplačte nad rozliatym mliekom
Ručný vysávač ETA Verto Li-ion si poradí so suchým aj mokrým vysávaním. Prach a omrvinky pohltí rovnako dobre ako mláčky vody alebo rozliate mlieko. Oboje putuje do nádobky, ktorá pojme až 500 ml prachu alebo 120 ml tekutín.
Príslušenstvo
Spolu s ručným vysávačom ETA Verto Li-ion dostanete tiež štrbinovú hubicu na vysávanie v ťažko prístupných miestach a kefku šetrnú k textíliám a čalúnenému nábytku. Priložená gumová stierka potom uľahčí upratovanie rozliatych mláčok.

Nechýba ani nástenný držiak, v ktorom sa vysávač zároveň nabíja. Nabíjanie trvá približne 5 hodín a je sprevádzané svetelnou signalizáciou.
Predĺžená záruka
Záruku na motor vysávača ETA Verto Li-ion vám zdarma predĺžime na 3 roky – stačí vyplniť registračný formulár. Bezplatnú službu Predĺženej záruky si registrujte TU.
Technické parametre:Zdroj energie: akumulátorový (Li-On)Vysávanie: suché, mokréDoba prevádzky: 15Držiak na stenu: áno
Špecifikácie:
Ručný vysávač* Bezkáblová prevádzka na akumulátor 10,8 V Li-ion* Optimálna výdrž akumulátora až 15 minút* Moderný a elegantný dizajn* Vhodný na suché aj mokré vysávanie* 3. generácia cyklónového vysávania* Dobíjanie cez sieťový adaptér* Doba nabíjania cca 5 hod.* Transparentná nádoba na prach o objeme 500 ml prachu / 120 ml tekutín* Kvalitní HEPA filter* Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre pohodlné používanie* Svetelná signalizácia nabíjania* Malé rozmery umožňujú jednoduché skladovanie* Veľmi ľahký pre pohodlnú manipuláciu* Jednoduché a komfortné ovládaniePríslušenstvo súčasťou balenia:* Štrbinová hubica – je vhodná na vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach (napr. v rebrách radiátorov, za nábytkom a pod.)* Kefka s jemnými štetinkami pomáha pri upratovaní na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín (na nábytku, stenách či obrazoch).* Gumový nadstavec na vodu (stierka)* Nástenný držiak pre nabíjanie a praktické uskladnenie vysávača (100-240 V (AC) / 18 V (DC))