robot-vysavac.sk

Vysávač ETA Adagio 3511 90000

Obľúbený produkt Vysávač ETA Adagio 3511 90000 od spoločnosti so zárukou kvality ETA ide zaobstarať v súčasnosti extra so zľavou! Produkt momentálne predávame za 222,43 EUR.
EAN: 8590393303595
Vysávač ETA Adagio 3511
Overiť dostupnosť »
Značka: ETA
222,43 EUR

Popis produktu

Vysávač ETA Adagio so špičkovým výkonom a jedinečnou výbavou pre dokonalú čistotu vašej domácnosti. Následník vysávača rovnakého mena sa od predchodcu odlišuje číselným označením a pripojovacím priemerom trubiek. Starší menovec (Adagio ETA 0511 a 1511) mal pripojovací priemer trubiek 35mm, tento modernejší typ (Adagio ETA 2511 a ETA 3511) má pripojovací priemer 42 mm s machanickým zaisťovacím klipom. Preto pozor pri nákupe príslušenstva – každý ho ma iné! Zhodné sú vrecká aj filtre, rozdielne sú trubky a hadice. 

Vreckový vysávač Adagio ETA 3511 900000Štýlový vysávač ETA Adagio je v modernom červeno-čierno-striebornom prevedení a ohromá Vás vysokým príkonom 700 W. Vďaka ECO motoru je však jeho prevádzka energeticky úsporná. Teraz je vybavený príslušenstvom s ľahko ovládateľným systémom zábran a väčším prepojovacím priemerom 42 mm, ktorý zaistí silnejší prietok vzduchu, a tým aj lepší sací výkom. Ako príjemný bonusom je to, že vysávač je veľmi tichý. Špičková filtrácia aj pre alergikovVysávač ETA Adagio je proste trieda, a to doslova – účinnosť vysávania na kobercoch aj na podlahách v testoch s prehľadom dosahuje triedy A*. Vďaka extrémne účinnej filtrácií je vhodný aj do domácností s alergikmi. Spoľahnúť sa môžete na kombináciu kvalitného HEPA filtra č. 13, troch mikrofiltrov a prachového vrecka, ktoré polapí aj tie najmenšie nečistoty. Na plné prachové vrecko s objemom 4,5 litra vás upozorní elektronická signalizácia. Nechýba ani bezpečnostná poistka, ktorá zabráni spustenie vysávača, v prípade, že zabudnete vrecko vložiť, alebo aktívna ochrana proti prehriatiu, ktorá zabrání pred poškodením motora. 
Čistota je jeho hobbyETA Adagio disponuje veľkým akčným rádiusom, až 13 metrov, s ktorým sa ľahko a rýchlo dostanete do všetkých kútov vašej domácnosti. Predné koliesko otočné o 360° pritom omžňuje hladký a plynulý pohy. Zadné pojazdné kolieska sú mäkkčené a k vašim podlahám sú maximálne šetrné.Ľahšia manipulácia je aj vďaka kompaktným rozmerom a praktickej rukoväti. Vysávač sa pomocou nej pohodlne prenáša a uloží na vyhradené miesto. Zaparkovať ho môžete hneď vo dvoch polohách – vertikálnej a horizontálnej. Dlhá kovová teleskopická tyč (94 cm) umožňuje optimálne nastavenie výšky pre všetkých užívateľov – malých aj veľkých. 🙂

Bohaté príslušenstvo na rôzne povrchyS vysávačom ETA Adagio je proste radosť upratovať. Avy ste sa ale nemuseli obmedzovať len na podlahu, súčasťou balenia je aj bohaté príslušenstvo: • Univerzálna podlahová hubica s prepínaním na vysávanie kobercov alebo tvrdých podláh • Turbokefa pre efektívnejšie vysatie kobercov a účinný zber vlasov a zvieracích chlpov• Malá turbokefa na efektívne vysatie čalúneného nábytku • Parketová hubica s vláknami z koňských chlpov na vysatie tvrdých podláh (plívajúca podlaha, dlažba, lino, parkety, a pod.)• Štrbinová hubica dlhá štrbinová hubica na upratanie v úzkych alebo ťažko dostupných miest (rebrá radiátorov či priestor za nábytkom)• Hubica na vankúše na šetrné vysatie mäkkých textilných povrchov (napr. čalúnenie alebo vankúše)• Kefa s jemnými štetinkami na šetrné upratanie nábytku, stien či obrazov V príslušenstve nájdete tiež špeciálny nástavec DermoPet, ktorý sa stará o srsť domácich miláčikov. Zvieratá šetrne zbaví nečistôt a alergénov (prachu, peľu, roztočov) a eliminuje množstvo vypadaných chlpov povaľujúcich sa na podlahe a čalúnenom nábytku.Drobné príslušenstvo (štrbinovú hubicu, hubicu na vankúše, kefu) ľahko uložíte do priestoru priamo v tele vysávača. S nekonečným hľadaním je tak koniec.