Vysávač ETA Profi 0467 90010

Profík medzi vreckovými vysávačmiETA Profi je vynikajúcim pomocníkom, ktorý patrí medzi viacúčelové vreckové vysávače určené na vysávanie vo... viac informácií »
Vysávač ETA Profi 0467
Značka: ETA
210,71 EUR
Overiť dostupnosť »
Profík medzi vreckovými vysávačmiETA Profi je vynikajúcim pomocníkom, ktorý patrí medzi viacúčelové vreckové vysávače určené na vysávanie vo...

Profík medzi vreckovými vysávačmiETA Profi je vynikajúcim pomocníkom, ktorý patrí medzi viacúčelové vreckové vysávače určené na vysávanie vo veľkých priemyslových priestoroch, v hoteloch, reštauráciách, pracovniach a kanceláriach, alebo napríklad aj v dielňach domácich kutilov. Pri maximálnom sacom výkone má príkon len 890 W a to vďaka energeticky úspornému motoru. Takže pri každom vysávaní ušetríte peniaze, a to vďaka veľkokapacitnému vrecku s objemom 18l, ktoré minimalizuje nutnosť jeho výmeny.
Bohatá výbavaS jeho bohatou výbavou sa dostanete do všetkých kútov bez sebemenšieho problému. Napríklad s parketovou hubicou prispôsobenou na tvrdé podlahy dosiahnete perfektné výsledky. Vo výbave nechýba ani vankúšová alebo štrbinová hubica či univerzálna podlahová hubica s výsuvnými kefkami.
Dokonalý pohybUnavuje vás neustále prepojovanie napájacieho káblu? S ETA Profi dosiahnete veľkých vzdialeností, má veľký akčný rádius a to až 15 m. Predné kolieska sa otáčajú o 360°, ktoré uľahčujú pohyb vysávača. Bojíte sa poškodenia hladkých podláh? Nemustíe, pojazdné kolieska sú mäkčené a tým sú zároveň šetrné k podlahám.
ETA na tento ptodukt poskytuje predĺženú záruku 3 roky na motor. Predĺženú záruku si registrujete TU.

Určený na vysávanie v hoteloch, reštauráciach, pracovniach a kanceláriach
Masívna konštrukcia vysávača
Konštrukcia motora umožňuje dlhý niekoľkohodinový chod
Jednoduché zostavenie na rýchle použitie
Extrémne veľký akčný rádius až 15 m umožňuje dosiahnutie do vzdialených miest bez nutnosti prepojenia napájacieho káblu
Dĺžka napájacieho káblu 12 m
Pripojovací priemer príslušenstva 35 mm
Extra dlhá vysávacia hadica 2,5 m
Veľkokapacitné prachové vrecko s objemom 18 l šetrí náklady a minimalizuje nutnosť jeho výměny
Textilné prachové vrecko odnímateľnou sponou pre jednoduché vyprázdnenie a opätovné použitie vrecka
Mechanická regulácia na držadle hadica zaistí okamžité zníženie sacieho výkonu
Mäkčené pojazdové kolieska sú šetrné k hladkým podlahách (napr. drevené, plávajúce, PVC, vinyl, linoleum, marmoleum a pod.) 
Dve otočné predné kolieska o 360° pre jednoduchý pohyb vysávača
1 parkovacia poloha na jednoduché uskladnenie vysávača
Parkovanie v horizontálne polohe
Praktické držadlo na manipuláciu
Držiak prívodného káblu
Ochrana proti prehriatu motora – aktívne chráni el. motor pred poškodením
Predĺžená záruka 3 roky na motor

Parametre:

Napájanie ~230 V
Príkon 890 W
Objem prachového vrecka 18 l
Hlučnosť 73 dB(A)
V zľave produkt Vysávač ETA Profi 0467 je k dispozícii ľahko tu u nás zaradený v rubrike vysávače! Teraz kúpite ešte ďalšie produkty z tejto známej kategórie za super cenu. To nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Pozrite sa tiež na ďalšie vybrané kúsky značky ETA. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný výrobok Vysávač ETA Profi 0467 90010 originál od značky ETA je možné ľahko získať tu teraz práve v akcii. Výhodne za 210,71 EUR.