Vysávač popola Fieldmann FDU 2002-E

Viacúčelový vysávače na suché satie s dvadsať litrovou nádobou, ktorá pojme dostatočné množstvo vysávaného matoriálu.  Vysávač má príkon... viac informácií »
Vysávač popola Fieldmann FDU
Značka: Fieldmann
71,23 EUR
Overiť dostupnosť »
Viacúčelový vysávače na suché satie s dvadsať litrovou nádobou, ktorá pojme dostatočné množstvo vysávaného matoriálu.  Vysávač má príkon...

Viacúčelový vysávače na suché satie s dvadsať litrovou nádobou, ktorá pojme dostatočné množstvo vysávaného matoriálu.  Vysávač má príkon 1200 W a zvládne vysať popol do teploty 40°C. Vysávač je vybavený kovovou hadicou v dĺžke 1,5m s alumíniovým nástavcom primárne určeným na vysávanie popola, ale tiež plastovou hadicou, plastovými trubkami, podlahovým nástavcom, štrbinovou hubicou a okrúhlou kefkou na upratovanie garáže, dielne alebo automobilu. 
K ľahkému pohybu vysávača slúžia štyri kolieska.Vysávač je vybavený HEPA filtrom a jeho ochranným košom proti upchávaniu väčšími vysávanými objektmi. Nielen ochranný koš, ale aj HEPA filter sú intuitívne odoberateľné, nie je potreba použiť žiadne náradie. 
Vysávač nie je vybavený automatický alebo poloautomatickým čistením filtrov, preto musíte filter pravidelne čistiť, inak dochádza k jeho zanášaniu a k zníženiu sacieho výkonu vysávača. 

Unikátny produkt Vysávač popola Fieldmann FDU 2002-E od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Fieldmann jednoducho zaobstaráte aktuálne na našej webovej stránke vo výhodnej akcii. Teraz získate od 71,23 EUR.