Vysávač popola Kärcher AD4 Premium 1.629-731

Tento veľmi žiadaný tovar Vysávač popola Kärcher AD4 Premium 1.629-731 od dodávateľa so skvelou povesťou Kärcher pohodlne získate teraz v ponuke za dobrú cenu! K dispozícii teraz v predaji za 176,23 EUR.
Vysávač popola Kärcher AD4 Premium
Značka: Kärcher
176,23 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Tento výkonný vysávač je určený na upratovanie popola z krbu alebo grilu, vďaka príslušenstvu dokáže kvalitne vysať aj nečistoty v dielne, garáži alebo okolo domu. 
Vďaka silnému 600W motoru a kvalitnému plochému skladanému filtru s kovovým predfiltrom, ktorý má poloautomatický oklep, dokáže tento vysávač vysávať s dlhotrvajúcim sacím výkonom. Jednoduchým stlačením tlačidla dôjde k ofúknutiu filtrov, čim sa opätovne zvýši prietok vzduchu a sací výkon vysávača.
Oproti menším súrodencom je tento vysávač osadený pre lepšiu manipuláciu štvormi kolieskami a potom dlhou sacou hadicou s dvojdielnou kovovou trubkou. Súčasťou vysávača je aj podlahová hubica určená na tvrdé povrchy. 
Tak ako môže byť upratovanie jednoduché, tak môže byť aj samotné čistenie – stačí niekoľkokrát po sebe prefúknuť stlačením tlačidla filter a nečistoty sa sklepú na dno nádoby. Potom stačí už len vyprázdniť nádobu a pokračovať v upratovaní.