Výstupný HEPA filter ETA Avanto a Diego

Výstupný HEPA filter pre sériu vysávačov ETA Avanto ETA1519, ETA2519, ETA3519 a ETA Diego Čistenie HEPA filtra:HEPA filter jemne vyklepte alebo... viac informácií »
Výstupný HEPA filter ETA Avanto
Značka: ETA
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Výstupný HEPA filter pre sériu vysávačov ETA Avanto ETA1519, ETA2519, ETA3519 a ETA Diego Čistenie HEPA filtra:HEPA filter jemne vyklepte alebo...

Výstupný HEPA filter pre sériu vysávačov ETA Avanto ETA1519, ETA2519, ETA3519 a ETA Diego
Čistenie HEPA filtra:HEPA filter jemne vyklepte alebo vyfúkajte (odporúčame tento úkon vykonávať mimo obytného priestoru).Pri silnom znečistení môžete HEPA filter opláchnuť pod tečúcou vlažnou vodou (tj držte a súčasne nakloňte HEPA filter tak, aby „znečistená“ skladaná časť smerovala nahor, voda tiekla súbežne so záhybmi a vymyla prach vo vnútri záhybov).Otočte HEPA filter o 180 ° a nechajte vodu pretekať záhyby v opačnom smere. Pokračujte v otáčaní a vymývaní, kým HEPA filter nie je čistý. Následne ho nechajte dôkladne uschnúť.
Upozornenie– Na čistenie filtrov nepoužívajte žiadne agresívne pracie alebo čistiace prostriedky ani horúcu vodu.– Na zachovanie filtračných parametrov HEPA filtra odporúčame čistenie suchou cestou.– Ak sa rozhodnete HEPA filter umyť vodou, znížia sa jeho filtračné schopnosti.– Maximálny počet umytí filtra je 3x. Potom je nutné zakúpiť nový.– HEPA filter odporúčame meniť 2x za rok. Ostatné filtre vymeňte, pokiaľ ich už nie je možné riadne vyčistiť alebo sú poškodené.– Filtre nie sú určené na umývanie v umývačke riadu.– Zanedbanie čistenia prípadne výmeny filtrov môže viesť k poruche vysávača!– Dbajte na to, aby dosadacie plochy a tesniace prvky boli čisté a funkčné.

Veľmi žiadaný produkt Výstupný HEPA filter ETA Avanto a Diego od dodávateľa tovaru ETA jednoducho môžete získať tady stále výhodne! Cena od 13 EUR.