robot-vysavac.sk

Výstupný HEPA filter Hyundai VC007

Úplne jedinečný tovar Výstupný HEPA filter Hyundai VC007 od výrobcu so skvelou povesťou Hyundai môžete si kúpiť tu teraz práve za výpredajovú cenu. Výhodne za super cenu 6,05 EUR.
EAN: 8590393258659
Výstupný HEPA filter Hyundai
Overiť dostupnosť »
Značka: Hyundai
6,05 EUR

Popis produktu

Originálny umývateľný HEPA filter triedy 13 do vreckového vysávača Hyundai VC007.
Filter čistite podľa návodu od výrobcu. HEPA filter jemne vyklepajte alebo vyfúkajte (odporúčame tento úkon vykonávať mimo obytný priestor). Pri silnom znečistená môžete HEPA filter opláchnuť pod tečúcou vlažnou vodou (tj. držte a súčasne nakoňte HEPA filter tak, aby „znečistená“ skladaná časť smerovala smerom hore, voda tiekla súbežne zo záhybami a vymyla prach vovnútri záhybov). Otočte HEPA filter o 180°a nechajte vodu pretekať záhybmi v opačnom smere. Pokračujte v otáčaní a vymývaní, pokiaľ HEPA filter nie je čistý. Následne ho nechajte dôkladne uschnúť.
UPOZORNENIE:- k čisteniu HEPA filtru nepoužívajte žiadne agresívne pracie alebo čistiace prostriedky ani horúcu vodu- na zachovanie filtračným parametrov HEPA filtra odporúčame čistenie suchou cestou- pokiaľ sa rozhodnete HEPA filter umyť vodou, znížia sa jeho filtračné schopnosti. Maximálny počet umytí filtru je 3x. Potom je nutné zakúpiť nový- HEPA filter odporúčame meniť 2x za rok. Ostatné filtre vymeňte, pokiaľ ich už nie je možné riadne vyčistiť alebo sú poškodené- HEPA filter a filtre nie sú určené na umývanie v umývačke riadu- zanedbanie čistenia v prípadne výmena filtrov môže viesť k poruche vysávača