Výstupný mikrofilter pre vysávače Electrolux AeroPerformer

Originálny výstupný mikrofilter do bezvreckových vysávačov AEG, Electrolux a Tornado AeroPerformer rady Z 9900 EL až Z 9940 EL. Rozmery filtra sú 153 x... viac informácií »
Výstupný mikrofilter pre vysávače Electrolux
Značka: Electrolux
16,82 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny výstupný mikrofilter do bezvreckových vysávačov AEG, Electrolux a Tornado AeroPerformer rady Z 9900 EL až Z 9940 EL. Rozmery filtra sú 153 x...

Originálny výstupný mikrofilter do bezvreckových vysávačov AEG, Electrolux a Tornado AeroPerformer rady Z 9900 EL až Z 9940 EL.
Rozmery filtra sú 153 x 82 mm.
Tento neodolateľný tovar Výstupný mikrofilter pre vysávače Electrolux ide zohnať tiež tu na stránkach umiestnený v kategórii filtre do vysávačov. Vyhľadajte si ešte podobné výrobky z tejto populárnej kategórie za super cenu. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac! Pozrite sa tiež na ďalší skvelý tovar od dodávateľa Electrolux. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný produkt Výstupný mikrofilter pre vysávače Electrolux AeroPerformer od renomovaného dodávateľa Electrolux je možné nakúpiť zrovna skutočne výhodne! Stojí teraz u nás 16,82 EUR.