Výstupný mikrofilter Rowenta Silence Force Extreme

Plochý výstupný mikrofilter do vysávačov Rowenta Silence Force Extreme. Filter je umiestnený na výstupnej strane vzduchu z vysávača, pod plastovým... viac informácií »
Výstupný mikrofilter Rowenta Silence Force
Značka: Rowenta
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Plochý výstupný mikrofilter do vysávačov Rowenta Silence Force Extreme. Filter je umiestnený na výstupnej strane vzduchu z vysávača, pod plastovým...

Plochý výstupný mikrofilter do vysávačov Rowenta Silence Force Extreme. Filter je umiestnený na výstupnej strane vzduchu z vysávača, pod plastovým krytom (pod tiahlom na zvýšenie výkonu).
Pozor!Tento filter je vhodný len do vysávačov najvyššej rady Rowenta RO5822, RO5825, RO5911, RO5913, RO5921, RO5925, RO5933, RO5945, RO5951 a RO5955, prípadne ďalšie typy s najvyššou mierou filtrácie.
Nižšie modely tento filter nemajú. 
Originálny výrobok Rowenta.
Filtr je neumývateľný
Veľmi žiadaný produkt Výstupný mikrofilter Rowenta Silence Force máte možnosť nájsť ešte na našich stránkach v kategórii filtre do vysávačov! Získajte akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie v akcii! U nás vám ponúkneme viac, máme aj v ponuke viac kvalitných výrobkov od značky Rowenta. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný kus Výstupný mikrofilter Rowenta Silence Force Extreme od top značky Rowenta jednoducho nájdete práve teraz v našej ponuke naozaj výhodne. Stojí práve teraz u nás 13 EUR.