robot-vysavac.sk

Vzduchový filter chladničky Electrolux

Vysoko kvalitný kus Vzduchový filter chladničky Electrolux od top značky Electrolux jednoducho nájdete teraz v ponuke za super peniaze. Výhodná ponuka za skvelú cenu 25,19 EUR.
EAN: 7321422941256
Vzduchový filter chladničky

Popis produktu

Tento uhlíkový vzduchový filter čistí vzduch, ktorý obieha vovnútri chladničky a pohlcuje pach a ďalšie častice. Ak je váš vzduchový filter zanesený je nutná jeho výmena, aby vzduch vo vašej chladničke bol aj naďalej svieži a čistý.
Vylepší podmienky na skladovanie potravín vo Vašej chladničke – extra porézny, aktívny uhlíkový filter filtruje vzduch celého interiéru Vašej chladničky a absorbuje nepríjemné pachy. Jedlo a potravinu sú tak skladované za omnoho hygienickejších podmienok, potraviny s výraznou vôňou môžu byť skladované spoločne s ostatnými bez negatívneho efektu na ich chuť alebo arómu.
Filter meňte podľa inštrukcií v návode pre užívateľov chladničky.
Tento uhlíkový filter je balený v plastovom obale, uchovávajúci jeho vlastnosti po celú dobu skladovania. Preto ho vybaľte aby nedochádzalo k uvoľňovaniu zrniek aktívneho uhlia. Optimálneho účinku tohto filtra dosiahnete pravidelnou výmenou po roku prevádzky chladničky.