Zinkochloridové batérie GP Greencell R14 (C), 2 ks v balení

Zinkochloridové batérie sú ekonomickým zdrojom elektrickej energie vhodné do energeticky nenáročných zariadení. Je možné ich skladovať po dobu až... viac informácií »
Zinkochloridové batérie GP Greencell R14 (C)
Značka: GP
1,48 EUR
Overiť dostupnosť »
Zinkochloridové batérie sú ekonomickým zdrojom elektrickej energie vhodné do energeticky nenáročných zariadení. Je možné ich skladovať po dobu až...

Zinkochloridové batérie sú ekonomickým zdrojom elektrickej energie vhodné do energeticky nenáročných zariadení.
Je možné ich skladovať po dobu až 3 rokov. Pracovná teplota – 20°C až + 40°C.
Batérie sa predávajú len ako celé balenie po 2 ks.

Pozor na správne osadenie batérie, hlavne na jej polaritu! Batérie znovu nenabíjajte, nerozoberajte, ani ich nevhadzujte do ohňa. Nepokúšajte sa ich prehĺtať a držte ich mimo dosah detí. Vybité batérie odovzdajte na mieste, ktoré je na to určené (napr. v mieste zakúpenia, v elektro predajniach, v zberných dvoroch…).
Obľúbený a kvalitný produkt Zinkochloridové batérie GP Greencell R14 (C), 2 ks v môžete získať už dnes tu na stránkach v známej kategórii batérie! Zaobstarajte si výnimočné produkty z tejto obľúbenej rubriky za mimoriadne nízku cenu. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás tiež viac osvedčeného tovaru od značky GP. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Táto značka GP pre svojich zákazníkov dodáva veľmi kvalitný sortiment. Urobte radosť sami sebe.

Tento unikátny produkt Zinkochloridové batérie GP Greencell R14 (C), 2 ks v balení od výrobcu so skvelou povesťou GP dostanete v našej internetovej ponuke naozaj lacno! Teraz si môžete kúpiť za 1,48 EUR.